ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

مشهدتخفیف | mashhadtakhfif , mashhad7 , mashhad , takhfifha - mashhad tourism 19


پارک وکیل آباد مشهد

پارک وکیل آباد مشهد
پارک وکیل آباد مشهد

پارک وکیل آباد یکی از جاهای دیدنی مشهد است که در بین خود مردم محلی نیز طرفداران زیادی دارد. پارک وکیل آباد حدود ۵۰ سال قدمت دارد و در یکی از مناطق ییلاقی این شهر زیبا قرار گرفته. درختان کهنسالی در این پارک قد کشیده اند که باعث تغییر چند درجه‌ای هوای پارک و محیط اطراف آن می شوند. در سفر خود به مشهد، حتما باید به پارک وکیل آباد نیز سری بزنید و از هوای دلپذیر آن لذت ببرید.

آدرس پارک وکیل آباد : مشهد، بلوار وکیل آباد، پارک وکیل آباد

ساعت بازدید : ۲۴ ساعته – باغ وحش: ۸-۱۶

هزینه بازدید : رایگان – باغ وحش: پنج هزار تومان

پارک ملت مشهد

پارک ملت مشهد | جاهای دیدنی مشهد
پارک ملت مشهد

پارک ملت به واسطه وجود شهربازی مجهز و استاندارد خود، تبدیل به یکی از مهم‌ترین جاهای دیدنی مشهد شده است. جالب است بدانید که بلند‌ترین چرخ و فلک خاورمیانه در همین پارک قرار دارد. علاوه بر شهربازی، محیط داخلی پارک نیز بسیار زیبا، دیدنی و وسیع است. شما می‌توانید ساعت‌ها از دیدن بخش‌های مختلف پارک لذت ببرید یا در زمین‌های ورزشی آن به تفریح و ورزش بپردازید. به همین دلیل حتما باید بازدید از پارک ملت را در برنامه سفر خود به مشهد قرار دهید.

آدرس پارک ملت مشهد : مشهد، بزرگراه وکیل آباد، بلوار امامت، فلکه پارک

شماره تماس : ۰۵۱۳۶۰۹۴۹۸۶

ساعت بازدید : ۱۴-۲۳

هزینه بازدید : ورودی پارک رایگان – ورودی شهربازی ۱۵ هزار تومان – هر بازی حدود ۱۰ هزار تومان

روستای زشک مشهد

روستای زشک مشهد | دیدنی های مشهد
روستای زشک مشهد

روستای زشک در سرچشمه دره شاندیز قرار گرفته و یکی از مناطق ییلاقی این شهر محسوب می‌شود. شاید در سفر زیارتی به مشهد، بازدید از یک روستای ییلاقی خیلی منطقی به نظر نرسد. اما تنها زمانی قدر این آب و هوای کوهستانی و منحصر به فرد را خواهید دانست که پا به شاندیز بگذارید. بسیاری از بازدیدکنندگان، به صورت گروهی در کوه‌های اطراف پیاده‌روی می‌کنند و از طبیعت بکر آن لذت می‌برند.

آدرس روستای زشک مشهد : مشهد، شاندیز، روستای زشک

ساعت کار : ۲۴ ساعته

هزینه بازدید : رایگان

آبگرم شاهان گرماب مشهد

آبگرم شاهان گرماب مشهد
آبگرم شاهان گرماب مشهد

متاسفانه به دلیل عدم اطلاع‌رسانی زیاد، آبگرم شاهان گرماب از دید بسیاری از گردشگران پنهان مانده. اما جالب است بدانید که این آبگرم نه تنها جزء برترین جاهای دیدنی مشهد است، بلکه جزء سه آبگرم برتر ایران نیز محسوب می‌شود. آب این چشمه از دل کوه می‌جوشد و در تمام فصول سال، پر آب و عمیق است. این آبگرم حدود ۴۸ درجه سانتیگراد دما دارد و برای درمان بسیاری از امراض مفید است.

آدرس آبگرم شاهان گرماب : ۱۴۰ کیلومتری جنوب شرق مشهد، دهستان سفید سنگ، بخش قلندرآباد فریمان، شاهان گرماب

ساعت بازدید : ۲۴ ساعته

هزینه بازدید : ۱۵ هزار تومان بزرگسال – ۱۰ هزار تومان کودکان

خانه کوزه کنانی

خانه کوزه کنانی | دیدنی های مشهد
خانه کوزه کنانی

خانه کوزه کنانی یکی از خانه‌های باستانی مشهد است که قدمت آن به دوران قاجار و سال ۱۲۴۷ باز می‌گردد. معماری این خانه بسیار دیدنی و منحصر به فرد است. جالب است که معماران در آن زمان، برای ساخت این خانه از آثار یونان باستان الگو گرفته‌اند. خانه کوزه کنانی در حال حاضر یکی از زیباترین جاهای دیدنی مشهد محسوب می‌شود.

آدرس خانه کوزه کنانی : مشهد، خیابان شیرازی

ساعت بازدید : غیر از ایام تعطیل – ۹-۱۶

هزینه بازدید : ۱۰ هزار تومان

میل اخنگان مشهد

میل اخنگان مشهد | مکان های دیدنی مشهد
میل اخنگان مشهد

میل اخنگان یکی از جاهای دیدنی مشهد است که قدمت آن به دوران تیموری باز می‌گردد. جالب است بدانید که این مکان یک آرامگاه محسوب می‌شود اما هیچ کس از نام فردی که در آنجا دفن شده، اطلاعی ندارد. این برج آجری زیبا با حدود ۶۰۰ سال قدمت، جزء اماکن تاریخی مشهد است و بازدید از آن توصیه می‌شود.

آدرس میل اخنگان مشهد : ۲۰ کیلومتری شرق مشهد، ۱۰ کیلومتری شرق شهر تابران توس

ساعت بازدید : ۲۴ ساعته

هزینه بازدید : رایگان

روستای اخلمد

روستای اخلمد
روستای اخلمد

روستای اخلمد یکی از زیبا‌ترین و عجیب‌ترین جاهای دیدنی مشهد به شمار می‌آید. این روستای ییلاقی هزاران هزار سال قدمت تاریخی دارد و هنوز هم می‌توان آثاری از آن دوران را در بافت این روستا مشاهده کرد. این روستا یک جاذبه کامل به حساب می‌آید. وجود چشمه‌های مختلف، رودخانه و آبشار باعث ایجاد مناظر طبیعی بسیار زیبایی شده که چشم هر کس را به خود جذب می‌کند. شما می‌توانید در باغات این روستا قدم بزنید و از آب و هوای دلپذیر آن لذت ببرید.

آدرس روستای اخلمد : مشهد، قوچان، تقاطع قوچان اخلمد، روستای اخلمد

ساعت بازدید : ۲۴ ساعته

هزینه بازدید : رایگان 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic